شماره تماس مدرس جهت مشاوره و پشتیبانی آموزشی 09359239034

سوالات متداول

سوالات متداول

نحوه فعالیت سایت را توضیح دهید؟

برخلاف سایت های دیگر که فایل ها را به صورت تکی می فروشند روال سایت ما این است که شما با عضویت در سایت  به تمامی فایل های موجود دسترسی پیدا کرده و قادر به دریافت تمام فایل های اجرایی متلب و آموزش های ویدیویی ارائه شده در این سایت خواهید بود.

زمان دریافت فایل بعد از خرید چه زمانی است؟

بلافاصله بعد از خرید ! در صورت هر گونه مشکل در دانلود فایل پشتیبانان همه روزه (حتی روزهای  تعطیل ) از ساعت 9 الی 14 و بعد از ظهر از ساعت 17 الی 21 در خدمت شما هستند.

چه قسمت هایی از فایل را قبل از خرید می توان دید؟

این حق برای شما وجود دارد که قبل از خرید فایل خروجی فایل را مشاهده کنید و از صحت خروجی آن اطمینان حاصل کنید.

فایلی را دانلود کرده ام ولی بر روی کامپیوتر من هنگام اجرا error می دهد چه باید کرد؟

تمامی فایل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند با آخرین ورژن نرم افزار چک شده اند اگر چنانچه در اجرای فایل مشکل دارید نرم افزار خود را به آخرین ورژن تغییر دهید.

سوالات دیگر؟

هر سوال دیگری که داشته باشید پشتیبانان سایت موظف به پاسخ گویی به سوالات شما هستند بهترین راه استفاده از سیستم آنلاین پشتیبانی سایت است.که دقیق تر سوالات شما را پاسخ دهیم.ولی در موارد مهم و ضروری که وقت کمی دارید می توانید با پشتیبان ها تلفنی تماس بگیرید

شرایط و قوانین استفاده از سایت

1. این وب سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

2. این وب سایت یک دانلود سنتر بوده و فقط منابع را با لینک مستقیم، بدون انقضاء و سرعت بالا بصورت دسته‌بندی شده و به‌روز در دسترس کاربران قرار می‌دهد. هزینه اصلی دریافت شده از این بابت بوده و فایل های آموزش به صورت رایگان به کاربران تقدیم می شود.

3. هزینه عضویت ویژه فقط جهت دسترسی به هزاران منبع قرار گرفته در سایت بوده و مرتبط با یک فایل نمی‌باشد.

4.اکثر فایل هایی که بر روی سایت قرار می گیرند دارای فیلم آموزشی و فایل اجرایی تست شده هستند و در فیلم یا فایل همراه توضیحات لازم قرار دارد و اینکه کاربر نتواند فایل را درست در نرم افزار اجرا کند مسولیتش با سایت نیست.

عضویت در سایت بمنزله قبول تمام شرایط فوق توسط کاربر بوده و قابل استناد است.

ارتباط سریع

12 + 1 =